O Nas

Pragniemy zaoferować Państwu specjalistyczne usługi montażowe dla potrzeb budownictwa przemysłowego i ogólnego oraz realizacje układów chłodzenia wody przemysłowej, począwszy od prac przygotowawczych poprzez proces projektowania, dostawę urządzeń kończąc na przekazaniu przedmiotu zadania. Zlecone nam prace realizujemy w oparciu o doświadczoną kadrę pracowniczą, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań oraz nowoczesnego sprzętu.

Nasi specjaliści z branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz technologicznej wyróżniają się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Przede wszystkim kochamy to, co robimy.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług i produktów, terminowość wykonania a przede wszystkim zadowolenie z wyboru nas jako wykonawcy. Nie rzucamy słów na wiatr, dowodem zadowolenia z prac wykonanych przez nas są liczne realizacje, poparte listami referencyjnymi. Realizowaliśmy zadania w różnych obszarach przemysłu, między innymi energetycznego, chemicznego, wydobywczego, metalurgicznego, spożywczego i innych.